banner isbank

Turnuva Haberleri

ORMAN HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI 16-17 MART 2017

Orman Haftası kutlamalrı kapsamında yapılacak olan satranç turnuvası hafta içi yapılacaktır.Turnuvaya katılan öğrenciler izinli , öğretmenler ve hakemler ise görevli izinli sayılacaktır.

 

Mula_Orman_Haftas.doc

MUĞLA Elo Satranç Turnuvası Mart 2017

mart elo   
  18-19 Mart 2017 tarihlerinde Muğla CNS Tesislerinde, "Muğla Mart Ayı ELO Satranç Turnuvası " yapılacaktır. Maksimum 2200 Rating olan turnuvada , A ve B Kategorilerinde birincilere YARIM ALTIN ,  ikincilere ÇEYREK ALTIN ,  üçüncülere GRAM ALTIN verilecek olup ; turnuva yönergesinden ayrıntıları öğrenebilirsiniz.  Tüm sporculara şimdiden başarılar dileriz..

  docMugla_Elo__Mart_Yönergesi

KADINLAR VE EMEKTARLAR İL BİRİNCİLİĞİ

duyuruMuğla Kadınlar Ve Emektarlar İl Birinciliği Turnuvaları 7-8 Ocak 2017 tarihlerinde Bodrum Flora Hotelde yapılacaktır.

docEmektarlar_İl_Birinciliği          docKadınlar_İl Birinciliği

Devamını oku...

TERÖRÜ LANETLİYORUZ....

500x300-lanetliyoruz-1  Ülkemizin huzurlu ve    güvenli ortamını bozmaya çalışan terör odaklarını ve destekçilerini lanetliyoruz.

1.KADEME SATRANÇ ANTRENÖRLÜK KURSU

1.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU
İlimizde ( Ula ilçemizde) antrenörlük kursu açılması planlanmaktadır.Kursiyer sayısı  otuz kişiyi bulduğunda açılacaktır.Kursiyer sayısı kırktan fazla olamayacaktır.Kursiyerlerden 18 yaşını doldurmuş en az lise mezunu olanlar katılabilecektir.Gerekli belgeler ektedir.

Devamını oku...