banner isbank

Turnuva Haberleri

EMEKTARLAR VE KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVALARI

duyuru 21 Emekterlar ve Kadınlar İl Birinciliği Turnuvalarının kayıtları açılmıştır. Turnuvada yer almak isteyen sporcular kayıtlarını turnuva kayıt sekmesinden yapabilirler. Tüm sporculara şimdiden başarılar dileriz.

          Emektarlar Yönerge                  docKadınlar Yönerge

YATAĞAN ve KÖYCEĞİZ 19 MAYIS TURNUVALARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI

nemli duyuru      14-15 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılacak olan Köyceğiz 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvasının yeri değişmiştir.  TURNUVA KÖYCEĞİZ YÜKSEKKUM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (TURİZM OTELCİLİK) SOLONUNDA YAPILACAKTIR.
     14-15 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılması gereken Yatağan 19 Mayıs Satranç Turnuvası, o tarihlerde salonun uygun olmaması nedeniyle 7-8 Haziran 2016 tarihlerinde yapılacaktır. Satranç ailemize önemle duyurulur.

FETHİYE'DE SATRANÇ TURNUVASI

FETHİYE 4.GELENEKSEL SEVGİ YAVUZ ANI SATRANÇ TURNUVASI YÖNERGESİ

4._an_turnuvas_ynerge.doc

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CUMHURİYET KUPASI TAMAMLANDI

m8       Muğla Büyükşehir Belediyesi ve İl Temsilciliğimiz tarafından organize edilen Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvasında yarışan sporcuları Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Sayın Osman GÜRÜN  ödül töreninde yalnız bırakmadı. Turnuvayı tamamlayan tüm sporculara katılım belgesi ve satranç takımının hediye edildiği turnuvada ilk 3 dereceyi elde eden sporcular kupa ile ödüllendirildi. Başhakemliğini NA Salih GÜZEL'in yaptığı turnuvada Cengiz ŞATIR, Cemalettin YURDAKUL, Kutlu CAN, Mehmet Emin KOCAKAPLAN, Atilla AKDEMİR, Sedat AKSOY  ve Yılmaz TEKİN hakem olarak görev yaptılar.
   docBasın Bülteni

Devamını oku...

İNDİGO ATATÜRK VE CUMHURİYET KUPASI

indigo          Marmaris İndigo 12. Geleneksel Atatürk ve Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası 7-8 Kasım 2015 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
İlimizin en prestijli turnuvalarından olan şampiyonada dereceye girenler kupa ile ödüllendirilecek. Marmaris İndigo Satranç Merkezi’nin gerçekleştireceği bu anlamlı yarışmada her yaş ve seviyedeki satranç severler düşünülerek oluşturulmuş 4 kategori yer alacak.
      Turnuva yönergesi, kayıt ve ayrıntılar için tıklayınız.